Nieuws

Herbstmeisters van dit Seizoen

Herbstmeisters van dit Seizoen

Woensdagavond 14 December was het dan eindelijk zo ver: de apotheose van de eerste seizoenshelft van het Veldjesklassement! Het was een spannende strijd aan kop tussen de hooligans van V23 onder leiding van betonkopper Douwenga en de neparbeiders van V35 onder leiding van die twee idioten uit het Bestuur. V-leen wist het volledig volgens karakter nog spannend te maken door het ACLO-bestuur mee te laten zuipen, maar het mocht helaas niet baten. Valsspelen en alsnog verliezen, wat kunnen die mensen wel?

Waar was de rest van de vereniging ondertussen vraagt U zich af? Getuige de behaalde Veldjesscore niet in de Jut in ieder geval, menig team heeft wederom bewezen absoluut niet te kunnen drinken.

 

Zoals gezegd, V23 is Herbstmeister met 154 veldjes! Meer veldjes dan hersencellen, gefeliciteerd boys! Helaas is het hoogmoedige gedrag dit keer niet afgestraft. Ze hebben al met al toch wel bewezen over de sterkste levers te beschikken. De prijs was een avond lang onbeperkt bier/fris/wijn/binnenlands gedestilleerd drinken. De auteur van dit stuk wil deze gelegenheid nog wel aangrijpen om de "Douwenga clausule" van Raymon "BeCo" Golstein in te stellen bij het fenomeen Adtje Speech. Die man praat zo veel en brabbelt zo onverstaanbaar, daar volstaat een enkel adtje niet voor. Ieder Adtje Speech zou gewoon twee minuten geldig moeten zijn, daarna mag er nog een getrokken worden.

De tweede prijs, maar liefst vijf veldjes, werd in de wacht gesleept door V35 met 153 veldjes. €1530,- uitgeven en dan vijf veldjes krijgen, de heren schijnen nog steeds in extase te zijn.

V30 won, na eerder op de avond V29 al kontje te hebben gegeven in de zaal, op geruime afstand (52 veldjes) de derde prijs. Dit team, bestaande uit voornamelijk feuten, mocht genieten van de ranja die we Flügel noemen. Een hele halve doos zelfs, omdat barman Franky Piscina weer te ver heen was om fatsoenlijk te kunnen tellen. Dit werd gecompenseerd door de heren nog te belonen met drie extra veldjes.

De vrouwencompetitie werd overtuigend gewonnen door Vrouwen 7, die met zijn allen (heus niet alleen Imke) 31 veldjes over de bar hebben getild. Zij werden beloond met een flesje sterk naar keuze. Heel slim, zo'n fles kan ras-sadist Imke haar dobbelstenen in ieder geval niet in kwijt.

Dan was er ook nog een commissieklassement. Ook hier was het verschil tussen de nummer 1 en 2 zeer klein. Uiteindelijk is de overwinning geclaimed door de Escalatie Commissie met 109 veldjes. Naar verluidt gaat de runner-up, het bestuur, nog in hoger beroep vanwege aantuigingen dat Nik "Nancy" "Kameleon" "Wild Boar" van 't Slot zijn veldjes niet op het bestuur, maar op de EsCo heeft gezet. Volledig legaal natuurlijk, gewoon lid van de commissie. Geen idee waar ze over zeuren #kutbestuur

 

Tussendoor werden de FEC-awards van het eerste halfjaar ook nog uitgereikt. Vele genomineerden, vele mooie verhalen, vele vervelende gasten ook. De felbegeerde "Beste bierbuik van Vijfje" ging uiteindelijk naar niemand minder dan onze eigen barman Frank van der Hoek! Met een omtrek waar de gemiddelde bultrugwalvis nog van onder de indruk is niet heel gek natuurlijk. Zijn prijs was een overheerlijke halve liter kwaliteitspils geweest, ware het niet dat Frank zelf MIA was op het moment van de uitreiking. Hij was nog boven, waarschijnlijk weer in slaap gevallen tijdens een snuifsessie. De "Choker(s) van het Jaar" werd in de wacht gesleept door de talentlozen van V-poep, die al met al toch al geen bijster succesvolle avond kenden. Waar hebben zij dit aan verdient? Geen idee, dat kan de auteur van dit stuk zich niet meer herinneren. Was vast onterecht.

Tussendoor werd blonde dwerg Rens Folkertsma nog uitverkozen tot "Blessaboy van het Jaar", maar hij was te blessa om de prijs op te halen. Aangezien wij hier niet aan bierverspilling doen, mocht runner-up Choke Kid Huong de honneurs voor Rens waarnemen, waarbij hij spontaan nog een spiertje of twee verrekte.

Het laatste onderdeel was "Het beste zusje van Vijfje". Ze zijn er dik en dun, groot en klein, maar er kan er maar één de beste zijn. Deze strijd werd uiteindelijk niet meer spannend. Ze werd vorig jaar al gestalkt door de halve FEC op Facebook en Snapchat en heeft haar indruk blijkbaar achtergelaten bij de geile jochies van Vijfje, want Sanne van 't Slot heeft deze prijs dit jaar op haar naam geschreven. Grote broer InCoño kwam de prijs gelaten ophalen, hij heeft de strijd tijden geleden al opgegeven. Gelukkig gaat ze weer naar school in het veilige Zwolle. Het is haar gegund.

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen