Wedstrijdschema

Wedstrijdschema                                                                                                                                                                                                      
​Wanneer je een wedstrijd hebt geregeld, kun je dit melden aan de secretaris(0625365889) of de intern coördinator(0630875305). In het onderstaande schema staat een overzicht van de wedstrijdmomenten en geplande ladderwedstrijden. Alle wedstrijden worden in de Struikhal, WAS en Hg-hal gespeeld, tenzij anders aangeven. De uitslag zal wanneer deze bekend is worden toegevoegd aan het schema. Let erop dat je de wedstrijd die je zelf niet speelt in een ronde, je wel moet zorgen dat er mensen van je team zijn om te fluiten en de score bij te houden!

Locatie                                                                                                                                                                                                                       
​Wedstrijden worden in de Struikhal, WAS of HG-hal gespeeld.

Groepsfase
                                                                                                                                                            ​
DatumPlaatsTeamTeamTijd    Uitslag
Maandag 27 september Struikhal    V4              V21            21:30 5-2
Maandag 27 september Struikhal V4  V37              22:00 7-3 
Maandag 27 september Struikhal V37  V21  22:30 4-2 
Woensdag 29 september Struikhal V6  V10/Vr8  17:00 9-0 
Woensdag 29 september Struikhal V23  V6  17:30 0-8 
Woensdag 29 september Struikhal V10/Vr8  V23  18:00 1-5 
Woensdag 6 oktober Struikhal V5  V34  17:00 4-1 
Woensdag 6 oktober Struikhal V27/Vr5  V5  17:30 1-8 
Woensdag 6 oktober Struikhal V34  V27/Vr5  18:00 3-2 
Woensdag 6 oktober Hg-hal V7  V15  17:00  3-5 
Woensdag 6 oktober Hg-hal V24  V7  17:30 0-3 
Woensdag 13 oktober Struikhal V8/Vr11  V8/V29  17:00  2-3 
Woensdag 13 oktober Struikhal V29  V32  17:30 4-6 
Woensdag 13 oktober Struikhal V32  V8/Vr11  18:00 n.n.b.
Woensdag 13 oktober Hg-hal V9  V36  17:00 4-3 
Woensdag 13 oktober Hg-hal  V36  V21  17:30 4-1 
Woensdag 20 oktober Struikhal V31/vr7  V6  17:00 0-8 
Woensdag 20 oktober Struikhal V35  V6  17:30 0-9 
Woensdag 20 oktober Struikhal V31/Vr7  V35  18:00 2-3 
Woensdag 20 oktober Hg-hal  V14  V28/Vr10  17:00 15-3 
Woensdag 20 oktober Hg-hal V5  V14  17:30 1-5 
 Maandag 25 oktober Struikhal V25  V29  21:30  2-2 
Maandag 25 oktober Struikhal  V29  V30/Vr9  22:00  8-0 
Maandag 25 oktober Struikhal V32  V25  22:30  0-5 
Woensdag 3 november HG-hal V9  V21  17:00 5-2 
Woensdag 3 november HG-hal V9  V37  17:30 2-1 
Woensdag 3 november Struikhal V37  V36  17:00 2-3 
Woensdag 10 november HG-hal V26  V23  17:00 15-0 
Woensdag 10 november  HG-Hal  V26  V35  17:00 2-2 
Woensdag 10 november Struikhal V23  V31/Vr7  17:00  3-0 
Woensdag 17 november HG-hal  V5  V28/Vr10  17:00 11-2 
Woensdag 17 november HG-hal V5  V22  17:30 5-2 
Woensdag 17 november Struikhal V14  V22  17:00 6-0 
Woensdag 16 februari  HG-hal V33/Vr6  V12  17:00 1-2 
Woensdag 16 februari  HG-hal V33/Vr6  V15  17:30 1-2 
Woensdag 16 februari Struikhal V15  V17/Vr4  17:00 5-2 
Woensdag 23 februari  HG-hal V8/Vr11  V25  17:00 4-2 
Woensdag 23 februari  HG-hal V8/Vr11  V19  17:30 3-2 
Woensdag 23 februari  Struikhal V21  V20  17:00 1-1 
Woensdag 2 maart  HG-hal V24  V33/Vr6  17:00 7-2 
Woensdag 2 maart  HG-hal V24  V12  17:30 1-4 
Woensdag 2 maart  Struikhal V12  V7  17:00 1-3 
Woensdag 9 maart  HG-hal V26  V6  17:00 3-5 
Woensdag 9 maart  HG-hal V26  V31/Vr7  17:30 3-0 
Woensdag 9 maart  Struikhal  V10/Vr8  V31/Vr7  17:00 0-0 
Woensdag 16 maart  HG-hal V15  V12  17:00 2-3 
Woensdag 16 maart  HG-hal V15  V24  17:30 0-6 
Woensdag 16 maart  Struikhal V24  V17/Vr4  17:00 6-4 
Woensdag 30 maart  HG-hal V32  V19  17:00 7-2 
Woensdag 30 maart  HG-hal V30/Vr9  V32  17:30 9-1 
Woensdag 30 maart  Struikhal V30/Vr9  V8/Vr11  17:00 8-1 
Woensdag 6 april  HG-hal V26  V10/Vr8  17:00 6-0 
Woensdag 6 april  HG-hal V10/Vr8  V35  17:30  1-3 
Woensdag 6 april  Struikhal V35  V23  17:00 1-2 
Woensdag 13 april  HG-hal V27/Vr5  V28/Vr10  17:00 n.n.b.
Woensdag 13 april  HG-hal V22  V28/Vr10  17:30 n.n.b.
Woensdag 13 april  Struikhal V22  V34  17:00 0-3 
Woensdag 20 april  HG-hal V20  V4  17:00 1-6 
Woensdag 20 april  HG-hal V9  V20  17:30 2-2 
Woensdag 20 april  HG-hal V36  V4  18:00  4-3 
Woensdag 20 april  HG-hal V4  V9  18:30 9-3 
Woensdag 20 april  Struikhal V7  V17/Vr4  17:00  4-3 
Woensdag 20 april  Struikhal V7  V33/Vr6  17:30  4-1 
Woensdag 20 april  Struikhal V12  V17/Vr4  18:00  4-2 
Maandag 25 april  WAS  V25  V30/Vr9  21:30  n.n.b. 
Maandag 25 april  WAS  V25  V19  22:00  n.n.b. 
Maandag 25 april  WAS  V19  V30/Vr9  22:30  n.n.b. 
Maandag 2 mei  WAS  V29  V19  21:30  n.n.b. 
Maandag 2 mei  WAS  V20  V36  22:00  n.n.b. 
Maandag 2 mei  WAS  V37  V20  22:30  n.n.b. 
Woensdag 4 mei  HG-hal V14  V27/Vr5  17:00 n.n.b.
Woensdag 4 mei  HG-hal V27/Vr5  V22  17:30 n.n.b.
Woensdag 4 mei  Struikhal V34  V28/Vr10  17:00  n.n.b.
Woensdag 4 mei  Struikhal  V34  V14  17:30 n.n.b.
 
Laatste 16
                        ​
DatumPlaatsTeamTeamTijd    Uitslag
Woensdag 11 mei HG-hal  V25  V9  17:00  n.n.b. 
 Woensdag 11 mei HG-hal  V26  V29  17:30  n.n.b. 
Woensdag 18 mei  Struikhal  V6  V36  17:00  n.n.b. 
Woensdag 18 mei  Struikhal  V14  V32  17:30  n.n.b. 
Woensdag 18 mei  Struikhal  V5  V23  18:00  n.n.b. 
Woensdag 18 mei  HG-hal V4  V15  17:00 n.n.b.
Woensdag 18 mei  HG-hal V7  V22  17:30 n.n.b.
Woensdag 18 mei  HG-hal  V12  V35  18:00  n.n.b.
 

Onze sponsoren