Nieuws

Ek-Poule 2012 Einduitslag

Dames en heren!
De uitslag van de G.S.F.V. Drs. Vijfje EK 2012 poule is bekend. Allereerst wil het bestuur de winnaars graag feliciteren met hun poduimplekken! Er is een gedeelde derde plek, dus de top 3 ziet er als volgt uit:

1. Aart-Jan Lenstra
2. Bart Koopman
3. Ruben Brandsema en Wout-Jan Bekkernens

Als je benieuwd bent naar wie er laatste geworden is, kijk dan hier

Als we naar deze versie van de poule kijken zijn er een aantal eenvoudige conclusies die we kunnen trekken. Zo heeft deze editie van de Vijfje poule bewezen dat écht iedereen kan winnen, Kluut vals speelde door met 2 accounts mee te spelen en deze te verstoppen onder de codenaam Marloes en Gino alleen iemand onder zich kon houden die 2 wedstrijden had ingevuld.
 
Het bestuur hoopt dat de deelnemers het allemaal leuk vonden om mee te spelen en hoopt dat een ieder over 2 jaar tijdens het WK in Brazilie wederom mee zal spelen! 

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen