Nieuws
75 km voor de ALCo
Lieve Vijfjes,
In de loop der tijd heeft de mensheid laten zien dat het tot veel in staat is. Wilde dieren temmen, ziektes genezen en wandelen op de maan. “Waar een wil is, is een weg”, luidt het spreekwoord, en er is gebleken dat de mensheid met de juiste mindset grenzen kan verleggen. Ook op fysiek gebied blijkt men soms tot het op het oog onmogelijke in staat. Marathonlopers die kruipend de finish halen. Lance Armstrong die na teelbalkanker de Tour de France wint. Nik die een bestuursfunctie doet.
Aankomend weekend zal de AlCo zichzelf fysiek en mentaal tot het uiterste dwingen, om zichzelf in de voetsporen van de groten der mensheid te plaatsen. Zaterdag 12 november zal er een sponsorloop plaatsvinden voor de almanak. En nee, niet die huisvrouwenafstand die bij de vierdaagse gelopen wordt. Niet die pietluttige 42 kilometer waar Ehiopiërs mee zwoegen. De AlCo zal een slordige 75 kilometer lopend af gaan leggen, van het ouderlijk huis van Joep in Franeker naar het mooie Groningen.
Natuurlijk kan deze ellendige, barre tocht alleen doorgang vinden wanneer het doel, het ophalen van sponsoring voor de aankomende almanak, bereikt wordt. Wanneer jij een bijdrage kunt leveren, zul je vervolgens alles over deze verschrikkelijke tocht kunnen lezen in een almanak waar je u tegen zegt! En zeg nou eerlijk; leedvermaak is toch het beste vermaak?!
Stuur een mailtje naar almanak@vijfje.nl met het bedrag dat je zou willen sponsoren!
Xoxo, de Almanakcommissie
Reacties
Log in om de reacties te lezen en te plaatsen